Działka siedliskowa Skuły
Skuły, mazowieckie
- 520 000 zł
- 10 100 m²
- 51,49 zł/m²
Ewelina Cyrkanow...
Skontaktuj się
Działka siedliskowa Skuły
Skuły, mazowieckie
zaktualizowane:
14 maja 2026
Działka siedliskowa Skuły
Zaktualizowane: 14 maja 2026
520 000 zł 10 100 m² 51,49 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 520 000 zł (51,49 zł/m²)
- Forma własności: księga wieczysta
- Działka: siedliskowa, 10 100 m²
- dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
- Media: prąd
- Źródło: biuro nieruchomości: PL Nieruchomości - Grodzisk Mazowiecki, zaktualizowane: 14.05.2026
- numer ogłoszenia: G-92894-6
Lokalizacja
- Adres: Skuły, Żabia Wola, grodziski, mazowieckie
Opis nieruchomości
Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1,01 ha, położona w urokliwej i spokojnej miejscowości Skuły, w gminie Żabia Wola.
To idealne miejsce dla osób szukających przestrzeni, ciszy i kontaktu z naturą, z jednoczesnym wygodnym dojazdem do większych miejscowości.
Nieruchomość objęta jest MPZP jako teren rolny z możliwością zabudowy siedliskowej, co daje szerokie możliwości zagospodarowania od budowy domu i siedliska po rekreację lub inwestycję. (...)
789 754...
789 754 895